Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie organizuje Międzynarodowy Kongres Mediacji, który odbędzie się w dniach 11-12 września w Krakowie. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń w zakresie stosowania mediacji, także w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym.

BRAK MIEJSC

Szanowni Państwo,

Małopolskie Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym 2-dniowym „Szkoleniu dla mediatorów z mediacji gospodarczej”, które odbędzie się w siedzibie Małopolskiego CAM przy IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniach 9-10 marca 2019 r., o godz. 9.00.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym pt. „Mediacja i jej korzyści z różnych perspektyw?”, który odbędzie się 13 grudnia 2018 roku (czwartek) w siedzibie Klubu Adwokatów przy ul. Sławkowskiej 1 w Krakowie.

W dniu 4 czerwca 2019 roku, przedstawiciele Małopolskiego CAM – prezes Michał Babij oraz dyrektor Łukasz Maciukiewicz, wzięli udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym mediacji gospodarczej, zorganizowanym przez Świętokrzyskie Centrum Arbitrażu i Mediacji.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w godzinach 11:00-16:00 do Małopolskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji.

W dniu 1 grudnia 2018 roku, w siedzibie Małopolskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji, odbyły się warsztaty prowadzone przez przedstawicieli międzynarodowego zrzeszenia mediatorów z siedzibą w Stanach Zjednoczonych - Mediators Beyond Borders International.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym pt. „Mediacja w biznesie – czy warto?”, który odbędzie się 20 września 2018 roku (czwartek) w siedzibie Małopolskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji przy ul. Floriańskiej 3 w Krakowie.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym pt. „Mediacja gospodarcza w praktyce”, który odbędzie się 28 marca 2019 roku (czwartek) w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Krakowie, sala nr 45, ul Mosiężnicza 2, 30-965 Kraków

Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń!

22 177 74 65