Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie organizuje Międzynarodowy Kongres Mediacji, który odbędzie się w dniach 11-12 września w Krakowie. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń w zakresie stosowania mediacji, także w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym.

Pierwszy dzień Kongresu poświęcony jest mediacji gospodarczej, w drugim - odchodzić będziemy II Dzień Mediacji Administracyjnej. Dzięki prelegentom z zagranicy mediację poznamy z perspektywy europejskiej i azjatyckiej.

Kongres skierowany jest do sędziów, mediatorów, pracowników naukowych, pracowników administracji publicznej oraz przedsiębiorców.

Kongres został objęty patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa, Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Współorganizatorami są: Krajowa Izba Radców Prawnych, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie i w Krakowie.

Patronat medialny objęły: Rzeczpospolita, TVP3 oraz Radio Kraków. Partnerem wydarzenia jest Wolters Kluwer.

Formularz zgłoszeniowy na https://kongresmediacji.com/

Serdecznie zapraszamy.

Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń!

22 177 74 65