Ministerstwo Sprawiedliwości jako Lider Projektu w projekcie pn. „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne” uprzejmie informuje o możliwości udziału w badaniach ankietowych w zakresie potrzeb społecznych związanych z Krajowym Rejestrem Mediatorów które realizowane jest przez Partnera nr 3 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Celem badania jest przygotowanie raportu w którym będą zawarte informacje w zakresie oczekiwań społecznych dotyczących Krajowego Rejestru Mediatorów a także kierunków rozwoju mediacji w Polsce. Anonimowe Badanie ankietowe, prowadzone jest na reprezentatywnej grupie respondentów, wśród których znajdą się m. in. sędziowie, mediatorzy, przedsiębiorcy, pracownicy administracji publicznej, organizacje skupiające mediatorów, , adwokaci, radcowie prawni, ośrodki mediacyjne i organizacje pozarządowe. 

Ankiety można uzupełniać pod wskazanym adresem: https://ankiety.kul.pl/lime3/index.php/712559?lang=pl

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń!

22 177 74 65