Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym pt. „Mediacja w biznesie – czy warto?”, który odbędzie się 20 września 2018 roku (czwartek) w siedzibie Małopolskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji przy ul. Floriańskiej 3 w Krakowie.

Panel dyskusyjny stanowić ma forum wymiany doświadczeń pomiędzy interesariuszami mediacji w sprawach gospodarczych. Każde z wystąpień wskazanych w programie wydarzenia zakończone będzie otwartą dyskusją. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się poniżej.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź wysłać pocztą tradycyjną na adres Małopolskiego CAM, czy też wypełnić osobiście w siedzibie Małopolskiego CAM.

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod nr. tel.: +12 428 92 63; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:

Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń!

22 177 74 65